Oslo yer


oslo yer

ziyaretiler bahelerde dolaabilir ya da askerlerin düzenli nöbet deiimini izleyebilir. Sesi dar kadar gelen bu müzikleri bu güzel günde avluda dinlemek ayr bir keyifti. Kent merkezinde yer alan Bjrvikada bulunan Opera Binas, 40 dönümlük bir alan üzerinde ve deniz kenarnda yer alyor. Oslo, Norve in bakenti olmasnn yan sra, 1000 yllk tarihi, yemyeil ormanlar ve muhteem Oslo Körfezi manzarasyla modern, dinamik ve merak uyandrc bir ehir. Dier yandan kent ii ulamda otobüs, tramvay, metro ve vapur alternatifleriniz olduunu unutmayn).

Oslo gezi rehberi yazs boyunca sizlere skandinavyann.
Büyük ehri hakknda bilgiler vermeyi amaladm.
Oslo da yer alan alveri merkezleri, dünyaca ünlü markalara ait maazalar ve yerel ürünlerin satld dükkanlar ile alveri olana olduka fazla.

Btmesse oslo, Seniordans oslo, The juicery oslo pris, Tannlegevakt oslo pent 24 timer,

Yaz aylarnda gece klübü, elenceler ve ada turlar iin mükemmeldir. Erde ok güzel müzikler alyordu. 7- Karl Johans Gate, oslonun en bilindik, ilek ve popüler caddesi. 2- Akershus Kalesi. Yüzylda bergen mountainbike ina edilmi dünyann en iyi korunmu iki adet ahap Viking gemisinin yan sra kük tekneler, kzaklar, olaanüstü süslemeli bir araba, aletler, aralar, tekstil ve ev eyalarn sergiliyor. Oslo Katedrali, oslo Belediye Binas, ulusal Müze ve Galeri, kraliyet Saray. Bogstadveien ve Hegdehaugsveien Caddeleri ise lüks alveri bölgelerini oluturuyor. . Vigeland, heykellerin ounluunu üstleniyor.

Oslo, gezilecek Yerler GezipGördümoslo yer


Sitemap